Tuoretta kananlihaa (70%), rikottu riisi, kanan rasva, maissi (EI geenimanipuloitu) siipikarjan lihajauoho, hydrolysoitu siipikarja, kuivattu panimohiiva kuivattu omenamassa, sinimailanen, lohiöljy, jukka, pellavansiemenöljy kylmäpuristettu, oliiviöljy kylmäpuristettu, viherhuulisimpukka uute, maarianohdakkeen siemenet, kuivattu fenkoli, sarsaparillan juuri, kuivattu artisokka, koristekrassi, kamomilla tee uute, voikukka, kuivattua katkeroa, kaliumkloridi Proteiini:27%, Rasva 16%, Tuhka 7,9%, Kuitu 2,0%, Kalsium 1,5%, Fosfori 1,0% Kosteus 18,0% (luontainen pitoisuus) |
Vijue on suomalainen pienyritys, jonka takana häärii yksinyrittäjänä koiraharrastaja. T:mi Vijue perustettiin v. 2014 ja on erikoistunut koiraharrastus ja koiraurheilutarvikkeisiin, myös koiraohjaajille löytyy valikoimasta tuotteita.
Vijue, hieman erikoisempi nimi, tulee koirieni nimistä alunperin Vii, Tuju ja Ekku, ja nykyäänkin Vijue on pohjana koirieni kutsumanimille.
Valikoimasta löydät laadukkaita koiratarvikkeita eri valmistajilta niin koiraharrastuksiin, koiraurheiluun kuin arkeenkin.
Valmistan myös mittatilaustyönä koirille tuotteita, esimerkiksi koirallesi pannan koiran nimellä, mitoilla, valitsemillasi materiaaleilla, puolikurrana tai pistolukolla. vieraile kotisivuillani www.vijue.fi